J´adore. Část 1 - Jak to všechno začalo

12. 05. 2012 | † 13. 05. 2012 | kód autora: GLF

J´adore. Část 1 – Jak to všechno začalo

 

"Cher pojď sem prosím tě" Volala z pokoje Lucy. "Mám si vzít na letiště ty červené šaty nebo ty žluté ?"  "Vem si ty žluté a to krémové psaníčko bude to k sobě ladit" 

Crrrr. "Jdu otevřít" ozvala se Adel. "Ahoj Jolie, ahoj Mono" . Holky se přivítaly a šly si dát kafe do kuchyně. Už se sešly všechny v domě Likaynesových. Adelaid totiž dostala k osmnáctým  narozeninám vstupenky na koncert One Direction  a dostala také pět kartiček do zákulisí. Její rodiče jsou velice bohatí a proto pozvali i její kamarádky a zaplatili jim i luxusní hotel. Holky letí do Anglie už za 4 hodiny a budou tam na celé velké prázdniny, takže dva měsíce.

"Adel chceš říct že Cher a Lucy si ještě nevybrali šaty ?" zeptala se Mona. "Lucy už si vzala myslím že žluté ale Cher se ještě rozhoduje". Sotva to Adel dořekla přišli obě do kuchyně.

"Páni Cher máš super šaty" křikla Jolie, Cher se jen lehce usmála. "Adel tak jak si to naplánovala?" zeptala se polohlasitě Mona. No takže... začala

  1. Oběd v restauraci
  2.  Nákup oblečení
  3. Směr letiště

"To zní skvěle" Cher se usmála na všechny a zeptala se jestli už vyrazí. Adelaide dala hrnečky do myčky a šla s ostatníma do haly se obout. "To si děláš srandu Mono to máš ty nové lodičky od Diora ? Jsou boží a k těm šatům ti sednou" "Ehmm no... přivezla mi je teta ze Španělska, původně je koupila svojí dceři ale jí byly malé"  "Ale jsou úžasný Mon"

 

 

V RESTAURACI

 

Když přišli do restaurace uvítal je čisník a posadil ke stolu č.6 .

"Adel ? Co je lepší čokoládové palačinky nebo jahodové" zeptala se Jolie. "Ani jedno" okřikla ji Cher. Tak co si dáte? Skočil jim do řeči čišník. "Dáme si pět zeleninových salátů s kousky kuřecího masa a dresingem č.2 a pět neperlivých vod" sdělila mu Mona.

"Dobrá volba" ozvala se zakřiknutá Lucy.

"Holky já se tak strašně těším na ten koncert už jenom za pár hodin budeme v Anglii" jásala Cher. "Potřebuji na záchod Jolie půjdeš semnou?" "Jasný Adel" ............

"Cher?" Lucy začala vyprávět Cher a Moně jak se strašně zamilovala do Harryho. "Neboj neomdlíš" řekla Cher klidným hlasem. "Musím se s Harrym vyfotit, a myslíte že ho můžu políbit?" "Koho chceš líbat?" Zeptala se přicházející Jolie. "Ne tak nahlas Jolie" řekla rozrušeným hlasem Mona a vrhla na Jolie vražedný pohled. Vaše objednávka dámy....Čišník jim přinesl oběd. Holky se pustili do jídla. Adelaide se podívala na hodinky od Gucciho co jí koupila sestra Emma a křikla "To už je tolik ? to nestihnem ani na nákupy, máme sotva 18 minut abychom došly na letiště! Pohněte si odcházíme" Všechny se sbalili a šli, Adelaide nechala na stole tisíc korun v nichž bylo zahrnuto tučné dýško.

 

šaty


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.